piątek, 26 stycznia 2018

Szukam plakatów reklamowych Playstation 1i 2

Wymienię się grami w zamian za plakaty związane z grami na platformy Playstation 1 i PS2
W linku przedstawiam część gier które oferuję.


środa, 24 stycznia 2018

Środa. Pogoda kiepska. Sezon na Carboot od marca, ale są charity shopy . Kupiłem jak zawsze gry na Ps1 . Bardziej zaciekawiły mnie trzy gry na Philipsa. Są to pierwsze gry na tak starą konsolę.



poniedziałek, 22 stycznia 2018

Gry na Playstation 1 , które chcę sprzedać.

 https://allegro.pl/uzytkownik/darekvinyle?order=t
 Próba pisania bloga ciąg dalszy. Jest to moje pierwsze doświadczenie z blogami. Piszcie jak jest coś nie tak.

 Poniżej dodałem foto gier które kupiłem jakieś 2 lata temu i uważam że jest to jedno z zabawniejszych zakupów które dokonałem. Wszystkie gry od jednego starszego pana , który pozbywał się rzeczy swojego syna. To on zapytał pierwszy czy 1funt za grę nie jest ceną wygórowaną. Oczywiście odpowiedziałem. Nie, nie, ależ skąd.

Wszystkie gry nowe w folii 




niedziela, 21 stycznia 2018

Wymienię się grami w zamian za plakaty związane z grami na platformy Playstation 1 i PS2
W linku przedstawiam część gier które oferuję.


Kilka gier zakupionych w CharityShop.


Cena za jedną grę 75 pensów. 

charity shop

Sklep charytatywny (ang. charity shop, thrift shop, op shop) jest obiektem handlowym prowadzonym przez organizację dobroczynną w celu zbiórki pieniędzy. Potocznie często nazywane przez Polaków charity shopami lub charity.
Sklepy charytatywne zajmują się sprzedażą przeważnie rzeczy używanych przekazanych organizacji w akcie darowizny i są prowadzone oraz obsługiwane przez wolontariuszy. Ze względu na niskie koszty prowadzenia biznesu oraz brak kosztów pozyskania towaru oferują artykuły w bardzo przystępnych cenach. Podstawową zasadą działania sklepu dobroczynnego jest przekazanie całej zarobionej kwoty pieniędzy (po potrąceniu kosztów utrzymania sklepu) na cele statutowe. Do kosztów ponoszonych przez sklepy dobroczynne należy zaliczyć zakup oraz amortyzację wyposażenia sklepu (wieszaki na ubrania, półki, lady sklepowe itp), koszty prowadzenia biznesu (konserwacja, marketing, opłaty za usługi komunalne, elektryczność oraz telefon) a także wynajem lokalu lub kredyt hipoteczny[1].
Sklepy charytatywne są bardzo popularne w krajach anglosaskich, choć moda na nie powoli zaczyna się pojawiać także w Polsce[2]. W samej tylko Wielkiej Brytanii sklepy dobroczynne prowadzone przez różne fundacje zbierają rocznie około 290 milionów funtów na cele dobroczynne[1].

Gry zakupione na Car Boot w Londynie.


CAR BOOT
Car boot– brytyjski rodzaj bazaru, na którym osoby prywatne sprzedają głównie używane sprzęty domowe. Car boot sales odbywają się także w Australii i zdobywają popularność w Europie
Termin car boot sale odnosi się do sprzedaży z bagażnika samochodu zaparkowanego na terenie placu handlowego. Sprzedawcy to przede wszystkim osoby prywatne sprzedające własne używane przedmioty. Sporadycznie kupujący poszukują na wyprzedażach przedmiotów do dalszej odsprzedaży, jednak przede wszystkim są to osoby prywatne kupujące na własny użytek.
Wśród sprzedawanych przedmiotów zdarzają się antyki, przedmioty kolekcjonerskie, ale głównie są to wszelkiego rodzaju przedmioty spotykane w gospodarstwie domowym[4], podobnie jak na pchlim targu; takie jak nietrafione prezenty, pochopnie nabyte pamiątki, zabawki, które już się znudziły, kieliszki.




Wczorajszy zakup gier demo na Playstation 1

snajper

program do Allegro eBay
wygrywanie aukcji w końcówce